Půjčky inzerce zdarma . CZ

Půjčky - poptávky, nabídky a to zcela zdarma po Celé ČR.

Podmínky

Inzerce půjček slouží pro vkládaní poptávky i nabídky půjčky. Před vložením inzerátu si pečlivě přečtěte pravidla uvedená níže. Inzeráty na půjčky lze vkládat po celém území ČR.
Podmínky vložení inzerátuPište pouze unikátní text
Autor inzerátu si nese veškerou zodpovědnost za svůj inzerát
Spamové inzeráty nebudou schváleny
Pište pouze unikátní text
V případě porušení pravidel, bude inzerent zablokován
V případě pochybností nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Věříme že Vám naše inzerce půjček zdarma přinese mnoho zájemců o Váš produkt a nebo si vyberete svou nabídku se kterou budete spokojeni.Web slouží k přidávání poptávky a nabídky podle pravidel uvedených níže. Za obsah vložených inzerátů odpovídá výhradně autor. Společnost neshromažďuje žádná osobní data, která by mohla identifikovat specifickou osobu. Na stránkách jsou obsaženy reklamní pole třetích stran, především reklamního systému SKLIK. Provozovatel neodpovídá za reklamní sdělení zobrazená v těchto reklamních polích. V souvislosti se zobrazováním reklam na těchto stránkách mohou třetí strany umísťovat soubory cookie v prohlížečích uživatelů, číst je nebo používat webové signály ke sběru údajů vyplývajících ze zobrazování reklam. Vložením inzerátu souhlasí uživatel s těmito pravidly a dále uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb. Uživatel rovněž uděluje provozovateli souhlas s případným marketingovým kontaktem, především formou emailu.

Provozovatel postupuje při zpracování osobních údajů v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem, který tento zákon ve smyslu provedení výše uvedeného nařízení nahradí, zákonem č. 480/2004 b., o některých službách informační společnosti, zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích a dalšími právními předpisy upravující ochranu osobních údajů.

Provozovatel - Milan Kocián

IČO - 87173123